top of page

Zdolna pierwszoklasistka!

Uczennica klasy pierwszej liceum - Martyna Antoniewicz - została laureatką konkursu graficznego, organizowanego przez bibliotekę szkolną. Utalentowana licealistka odebrała nagrody i moc serdecznych gratulacji


- Bo biblioteka, to takie miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się i po prostu poczuć się dobrze - zupełnie jak w domu - tak o swojej pracy mówi 𝑴𝒂𝒓𝒕𝒚𝒏𝒂 𝑨𝒏𝒕𝒐𝒏𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛 z klasy IHB, zwyciężczyni konkursu na projekt tabliczki, która ozdobi drzwi wejściowe do biblioteki szkolnej.W piątek 12 kwietnia licealistka odebrała nagrodę konkursową ufundowaną przez Radę Rodziców w postaci karty upominkowej do Empiku oraz vouchery do kina "Halszka" przekazane przez Szamotulski Ośrodek Kultury.


Przewodnicząca Rady Rodziców - Żaklin Konieczna wraz z bibliotekarką Joanną Vowie serdecznie pogratulowały Martynie, życząc kolejnych, dużo większych sukcesów. Okazało się bowiem, że pierwszoklasistce grafika komputerowa nie jest obca. Pracuje w programie Corel, doskonaląc technikę i rozwijając swoje umiejętności  Jest też uzdolniona plastycznie, a na jej talencie poznali się już bliscy oraz znajomi, dla których przez całą podstawówkę w formie upominku przygotowywała kartki okolicznościowe.
 

Martyna przyznaje, że być może to właśnie z grafiką zwiąże swoją przyszłość, za co oczywiście już teraz mocno trzymamy kciuki!


 Jeszcze w kwietniu zwycięska praca pojawi się na drzwiach do biblioteki  wówczas też spotkamy się ze wszystkimi uczestnikami konkursu, by oficjalnie go podsumować. Już teraz jednak serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie!

Comments


bottom of page